חיפוש:
הסל שלי:
סל הקניות שלך ריק
מערכת NIR נוק אווט לאבנית
מערכת NIR נוק אווט לאבנית
פרטים נוספים
מיני בר קיסר
מיני בר קיסר
פרטים נוספים
Hardless
1
 

Hardless

מחיר: 1550 ₪
מחיר משלוח: 290 ₪

המסנן מותקן בכניסה לבית (אחרי מד המים) ומונע נזקי אבנית וחלודה בצנרת,דוד השמש ,מכונתהכביסה וכד',מבלי לרכך את המים,כלומר המינרלים החשובים (קלציום ומגנזיום) נשארים במים ולא נפגעים.
הסנן עשוי מנירוסטה רב שכבתית פלב"ם 316 הסנן בנוי בטכנולוגיית "אפס" F.S  עמידה לכל החיים והיחיד בעולם בעל תו תקן ישראלי 1505/1 לסינון המים.
המסנן הוכיח את עצמו כיעיל בסינון מוצקים,מזהמים,עכירות ועל פי המכון המדעי הטכנולוגי להלכה גם את טפילי המים,טפילים כדוגמת תולעים אדומות ,רכיכות,סרטני מים מתוקים ולמעשה כל מה שחי במים ואינו יודע לשחות, ובשל כך נבדק ואושר ע"י "המכון המדעי הטכנולוגי להלכה".
על פי בדיקות שנערכו במשרד הבריאות סנן הנירוסטה של ה-Hardless הנו הסנן היחידי בעולם המטפל בכלור ונגזרות כלור-אורגניות מסרטנות.
למעשה סנן הנירוסטה של ההרדלס היא פירצת דרך טכנולוגית ברמה העולמית היות שעד היום השיטה היחידה לטיפול בכלור היתה בעזרת פחם פעיל שמהווה חממה לחיידקים.
בעוד סנני נירוסטה אחרים עשויים מאריג נירוסטה דק ועדין הנתמך בעזרת צלעות פלסטיות ובעל שכבה אחת בלבד,בהרדלס הרשת הנה רב שכבתית
ללא פלסטיק,אלא נירוסטה בלבד! 

מותר לציין שמוצר ה- Hardless קיבל היתר סימון בתו התקן הישראלי ת"י 1505/1 ע"י מכון התקנים עבור יכולות הסינון בלבד היות ואין חלות תקן (עדיין לא הגדירו בתקן) על טיפול בנזקי אבנית וטפילי המים.


הוסף לסל

מוצרים נלווים: